Financial Support Services
FSS Insurance management system on-line řešení pro sjednávání a správu pojistných smluv
Úvodem 
Profil firmy 
Produkty 
Technologie 
Reference > 
Tiskové zprávy 
Ke stažení 
Kontakt 

REFERENCE   


Uniqa pojišťovna, a.s.

Systém eIMS (POS) byl použit jako jádro řešení pro podporu prodeje životních pojištění pro libovolné prodejní sítě. (Tvorba nabídek - návrhopojistek, následně i pojistných smluv). Tento projekt se realizoval společně se společnosti Komix s. r. o. Následně byl plně převzat společností FSS, s.r.o.

Generali Pojišťovna, a.s.

Systém eIMS byl použit jako jádro řešení pro podporu prodeje Pojištění motorových vozidel H.U.G.O. (Tvorba nabídek - návrhopojistek, následně i pojistných smluv).

Generali Pojišťovna, a.s.

Systém eIMS byl použit jako jádro řešení pro podporu prodeje životních pojištění pro libovolné prodejní sítě. (Tvorba nabídek - návrhopojistek, následně i pojistných smluv). Tento projekt realizovala společnost Komix s. r. o.
http://www.komix.cz/

Total Brokers a.s.

Systém eIMS byl použit jako komplexní řešení (TotalLine) pro prodej pojištění. Tvorba nabídek - návrhopojistek, následně i pojistných smluv včetně datových můstku pro vybrané pojišťovny, dále provozní účetnictví, statistiky a komplexní provizní systém.

Komerční pojišťovna, a.s.

Řešení pro hlášení změn pro všechny produkty Komerční pojišťovny, a. s. na všech pobočkách Komerční banky, a. s.

Respect a.s.

Komplexní analýza procesů a agend pojišťovacího makléře s následnou vazbou na implementaci správního systému.

INIS s.r.o.

Řešení mailingových akcí prostřednictvím systému eIMS. Automatická tvorba návrhu pojistných smluv s následným generováním dat pro hromadné tisky.

INIS SR s.r.o.

Řešení mailingových akcí prostřednictvím systému eIMS. Automatická tvorba návrhu pojistných smluv s následným generováním dat pro hromadné tisky.

Retis s.r.o.

Návrhy architektury a GUI rozhraní pro lékárenský systém v plně distribuovaném prostředí.